Viber logo Download Rakuten Viber Button
Scan QR to view Петро Порошенко on Viber
05.1.2019
Петро Порошенко
4:31 AM

Віра в перемогу і любов до України єднає усіх нас 🔥

4:31 AM
05.3.2019
8:12 AM

Зараз в країні реалізується 18 міжнародних проектів, які стосуються удосконалення охорони кордону, підготовки персоналу, логістики, медичного забезпечення, боротьби з корупцією. Ми впевнено формуємо «нове європейське обличчя» прикордонної служби, забезпечуємо її здатність ефективно працювати за стандартами НАТО.

8:12 AM
05.4.2019
Петро Порошенко
4:30 AM

Український паспорт значно випереджає російський за можливостями подорожування світом. Про це свідчать дані світового рейтингу Passport Index 2019. Всього український паспорт надає вільний в'їзд у 133 держави світу. Пишаюся, що ми зміцнили статус українського громадянства!

4:30 AM

Так, круто

4:32 AM

Планую спробувати найближчим часом

4:32 AM

Ні

4:32 AM

А ви вже оцінили Безвіз?

4:32 AM
5:16 AM

У Львові – частинка мого серця ❤️ Це місто, куди завжди хочеться повернутися. Але більше за його вулиці щиро люблю львів’ян – привітних, усміхнених, патріотичних. Друзі, з Днем міста!

5:16 AM
05.5.2019
Петро Порошенко
7:15 AM

Івано-Франківськ – це люди. Відкриті, щирі українці, які своєю працею творять місто, в якому комфортно і приємно жити. Щиро дякую вам за це! Вітаю, Франківськ!

7:15 AM

Я живу і тут прекрасно

7:17 AM

Я тут був, мені сподобалось

7:17 AM

Ще не був, але дуже хочу відвідати

7:17 AM

Івано-Франківськ - це місто, в якому:

7:17 AM
05.6.2019
Петро Порошенко
7:20 AM

Вони загартовані в боях з російським агресором, щоденно демонструють стійкість, непереможний характер, відвагу та мужність, доводячи, що немає такої сили, яка може здолати їх волю до перемоги. Сьогодні ми вперше на державному рівні вітаємо справжніх «трударів» війни – українських піхотинців. Слава воїнам-піхотинцям! Слава Україні!

7:20 AM
2:06 PM

Моїм найважливішим завданням на посаді Президента України було зробити все можливе для того, щоб змінити критичну ситуацію в якій опинилися Збройні Сили України на початку російської агресії. І хочу наголосити, що мені не соромно дивитися в очі вам, українським воїнам. Та є про що звітувати перед українським народом. Звітувати за те, що зроблено за час моєї діяльності на посаді Президента України і Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України.

2:06 PM
05.7.2019
Петро Порошенко
6:54 AM

Відсьогодні, нарешті, Верховний Суд працюватиме практично у повному складі. Для мене і як Президента, і як громадянина важливим і принциповим був і є баланс незалежності та відповідальності в найвищій судовій інстанції. Каденції Президента не вистачило, щоб повністю завершити судову реформу. Завершено формування Верховного та Вищого антикорупційного судів, переведені судді, що успішно пройшли кваліфікаційне оцінювання, до нових апеляційних судів, вони розпочали роботу. На черзі – завершення конкурсів до Вищого суду з питань інтелектуальної власності, завершення кваліфікаційного оцінювання суддів першої інстанції, та добір нових суддів до першої та другої інстанцій. За прогнозами ці процедури мають завершитися трохи більше, ніж за рік. Вірю, ми збудуємо справедливу правову Україну, де закон – єдиний для всіх. Слава Україні!

6:54 AM
05.8.2019
Петро Порошенко
4:13 AM

Сьогодні Україна разом з іншими демократичними державами та народами вшановує пам’ять усіх загиблих у роки Другої світової війни, усіх, хто витримав нелюдську ношу війни. Саме в ці дні гранично ясно, що для країни побажання миру є найголовнішим. Миру усім нам! І Слава Україні!

4:14 AM

Надзвичайно приємно сьогодні зустрітися з добрим другом України, Міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд. Закликав Канаду підтримати посилення санкцій проти Росії у відповідь на так звані паспортні укази. Окрему увагу приділили звільненню 24 моряків та всіх українських заручників, які незаконно утримуються Росією. Вдячний Канаді за підтримку, як у питанні проведення реформ, так і протидії російській агресії.

1:40 PM
1:40 PM
05.9.2019
Петро Порошенко
6:12 AM

74 роки тому на нашому континенті замовкли постріли найкривавішої в історії людства війни. 65 мільйонів вбитих, із них українців – від восьми до десяти мільйонів. Кілька поколінь виросли на ретельно відретушованій версії «Великої Вітчизняної війни». За час незалежності ми нічого не забули і нічого не зреклися з того, що було правдою. Сьогодні ми всі разом згадуємо тих, хто ціною своїх життів зупинив нацизм та захистив майбутнє всього людства. Вічна пам'ять і слава полеглим!

6:12 AM
05.12.2019
Петро Порошенко
6:32 AM

Та безмежна та жертовна любов, яку материнське серце дарує своїй дитині – найсильніше почуття на землі. І ніщо не може перевершити цю дану Господом любов! З Днем матері! #ДеньМатері

6:32 AM
05.25.2019
Pd212

Додали драйву!

2:05 AM
7:28 AM
05.26.2019
Pd212
1:15 PM

26 травня 2014 – один з переломних моментів війни на Сході. Це був перший день великої битви за Донецький аеропорт, яка буде тривати 242 дні. У цій битві загартувались наші «кіборги» –незламні хлопці, які до останнього тримали оборону, продемонструвавши небачену стійкість, витримку та мужність! Честь і слава нашим легендарним захисникам, янголам-охоронцям нашої Незалежності!

1:15 PM
05.27.2019
Pd212
5:50 AM

Ми це зробили! Петиція із закликом до Бундестагу ФРН визнати Голодомор геноцидом набрала понад 50 тисяч підписів! Це – приклад справжньої єдності. Дякую усім, хто долучився. У своїх міжнародних зустрічах продовжу піднімати це питання задля досягнення успішного результату. Разом – сила! #ВониМаютьПравоНаПамять

5:50 AM
Наталя

undefined

11:54 AM
06.1.2019
Петро Порошенко

Застав сьогодні в нашому офісі "Європейської Солідарності" таку картину 🙂

6:20 AM
6:21 AM
06.3.2019
Петро Порошенко
4:34 AM
06.6.2019
Петро Порошенко

Рівно п’ять років тому спільно з Берліном та Парижем ми відкрили другий – нормандський – фронт у відповідь на російську агресію проти України. Завдяки європейській солідарності та трансатлантичній підтримці ми зупинили просування російських окупаційних військ вглиб української території, не допустили реалізації кремлівських проектів т.зв. «новоросії та малоросії». Ці п’ять років – це роки напружених переговорів на найвищому рівні, самовідданої боротьби за звільнення українських заручників, це 19 спроб змусити Росію перестати стріляти в українців, це роки розбудови проукраїнської коаліції і стримування Москви міжнародними санкціями. Важливо, що цими днями ми почули, принаймні на словах, відхід Володимира Зеленського від риторики кандидата в президенти. Однак, набагато важливіше побачити конкретні кроки, які б диктувалися не тяжінням до миру будь-якою ціною чи через підозрілі референдуми, а рішучістю до захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Важливо, що вчора було поновлено засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську. Важливо, що налагоджені перші контакти з Берліном і Парижем. Прийшов час почути від президента Зеленського конкретику стосовно тієї дорожньої карти, за якою ми відновимо контроль над кордоном з Росією. Бо світ захищатиме нас настільки, наскільки ми готові захищати себе. Важливо, що своїм пріоритетом новий президент визначає захист українців на окуповному Донбасі. Однак не менш важливо не лише повернути Україну на тимчасово окуповні території Донбасу, але й домогтися виведення російських військ, найманців і зброї з української території.    Роки російської агресії навчили нас найважливішому – мир настане лише тоді, коли Росія перестане стріляти.    Для цього і був започаткований нормандський формат, і дуже шкода, що п’яту річницю ми зустрічаємо без зустрічі на найвищому рівні.  Треба діяти більш рішуче і наполегливо.  Нічого про Україну без України!

6:00 AM
6:00 AM
06.7.2019
Петро Порошенко

Сьогодні ми почули дуже небезпечну заяву президента Зеленського – нібито Росія перестала контролювати збройні сили, які розташовані на окупованій території. Це абсолютно не відповідає дійсності! Звучить як запрошення Росії на Донбас, щоб легітимізувати окупацію. Я закликаю розвідку проінформувати керівництво держави про те, що на кожній посаді, починаючи з командира взводу, розташовані кадрові офіцери збройних сил Російської Федерації. Росія повністю контролює все, що відбувається на Донбасі: там ходить рубль, перебувають російські військові, роздають російські паспорти. Наголошую, що і відповідальність за смерть двох українських героїв і шістьох поранених несе РФ і наказ віддавали російські командири. Сподіваюся, що це не так, коли ми почули у інавгураційній промові президента заклик припиняти стріляти, виявляється, він містив наказ нашим військам припинити стріляти у відповідь. Ми категорично цього не приймаємо! Наші Збройні Сили будуть захищати нашу рідну землю!

9:30 AM
9:30 AM
06.9.2019
Петро Порошенко

Зіркова команда ''Європейської Солідарності'': 🇺🇦 Петро Порошенко 🇺🇦 Андрій Парубій 🇺🇦 Ірина Геращенко 🇺🇦 Михайло Забродський 🇺🇦 Софія Федина 🇺🇦 Мустафа Джемілєв 🇺🇦 Яна Зінкевич 🇺🇦 Ахтем Чийгоз 🇺🇦 Олег Синютка 🇺🇦 Іванна Климпуш-Цинцадзе Разом ми забезпечимо Україні гідне місце під зорями європейського прапору. 🇪🇺

5:48 AM
5:49 AM
06.13.2019
Петро Порошенко

#KyivNotKiev! Ми здобули ще одну перемогу в тому, за що боролися останні 5 років. Рада США з географічних назв ухвалила рішення виправити офіційну назву столиці України з "Kiev" на "Kyiv" у міжнародній базі. Впевнений, це рішення стане показовим і для інших країн. Закликаю українців по всьому світу продовжувати тиск, щоб офіційна назва столиці України була виправлена і поза межами США. Адже #KyivNotKiev

6:33 AM
6:33 AM

Під час моїх поїздок на фронт, люди, що живуть на окупованих територіях Донбасу, ділилися зі мною враженнями про український Маріуполь. Знаєте, що їх найбільше дивує? Прості, на перший погляд, речі. Те, що у Маріуполі комендантської години немає. І після 10-ої можна вільно ходити. Що у місті є освітлення. Місцеві мріють по безвізовому паспорту з’їздити за кордон. Що будуються парки. І це - реальний контраст між Українським Донбасом і Донбасом окупованим. Сьогодні, у День звільнення Маріуполя, дякую усім, завдяки кому до міста прийшов мир. Дякую героям-бійцям ЗСУ і добровольцям. Дякую мужнім маріупольцям, всім, хто протистояв ворогу. #ДонбасЦеУкраїна

6:37 AM
6:37 AM

Продовжую знайомити з моєю зірковою командою «Європейської Солідарності». 50 досвідчених професіоналів, ефективних менеджерів, зірок в своїй сфері. Половина з них – нові обличчя. Радію, що у нас близько 30% жінок у прохідній частині списку.   Особисто пишаюсь кожним із нашої dream team! Знайомтеся і поширюйте далі!   1. ПОРОШЕНКО Петро 2. ПАРУБІЙ Андрій 3. ГЕРАЩЕНКО Ірина 4. ЗАБРОДСЬКИЙ Михайло 5. ФЕДИНА Софія 6. ДЖЕМІЛЄВ Мустафа 7. ЗІНКЕВИЧ Яна 8. ЧИЙГОЗ Ахтем 9. СИНЮТКА Олег 10. КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ Іванна 11. ГЕРАСИМОВ Артур 12. КУБІВ Степан 13. ФРІЗ Ірина 14. ЮЖАНІНА Ніна 15. ЛУЦЕНКО Ірина 16. СЮМАР Вікторія 17. АР’ЄВ Володимир 18. ПАВЛЕНКО Ростислав 19. ВЕЛИЧКОВИЧ Микола 20. АЛЄКСЄЄВ Сергій 21. КНЯЗЕВИЧ Руслан 22. САВРАСОВ Максим 23. ІОНОВА Марія 24. БОЙКО Наталія 25. В’ЯТРОВИЧ Володимир 26. НІКОРЯК Ірина 27. ЧОРНОВОЛ Тетяна 28. П’ЯТИГОРЕЦЬ Денис 29. ЛЕВУС Андрій 30. БАЛАСИНОВИЧ Наталя 31. КАРПОВ Андрій 32. БІРЮКОВ Юрій 33. ТАРАН Сергій 34. ЧЕРНЕНКО Олександр 35. АНДРЄЄВ Андрій 36. ГАБІБУЛЛАЄВА Динара 37. ПЕТРОВ Олексій 38. КИРИЛЕНКО В’ячеслав 39. РОЗЕНКО Павло 40. СОЛЯР Володимир 41. АРТЮШЕНКО Ігор 42. ТАЛПА Михайло 43. ПОГРЕБИСЬКИЙ Олександр 44. ВИСОЦЬКИЙ Сергій 45. БРИГИНЕЦЬ Олександр 46. УРСУЛЕНКО Олена 47. СМОЛІЙ Андрій 48. БОЛДИРЕВ Олег 49. ЛАПІН Ігор 50. ОБЕРТИНСЬКА Людмила

11:18 AM
06.15.2019
Петро Порошенко

Трохи більше години польоту в чудовій компанії 🙂 Прикарпаття, зустрічай!

6:36 AM

Неймовірний вечір! Неймовірна перемога! Вітаю молодіжну збірну України з перемогою в Чемпіонаті світу. Хлопці, ви вже стали творцями української історії футболу. Ви – гордість для всієї України! І своєю перемогою довели, що українська молодь – найсильніша та найкраща.  Впевнений, ми ще не раз побачимо ваші великі перемоги 🙂

2:08 PM
2:08 PM
06.16.2019
Петро Порошенко

Кілька днів тому я вітав свого батька з 83-річчям. А сьогодні День батька. Тату, я дякую тобі за те, що ти навчив мене бути Українцем. Бути сильним і завжди наполегливо йти до мети. Не забудьте привітати тата з Днем батька! 

2:14 AM
2:15 AM

Не забудь привітати тата у #ДеньБатька

2:45 AM
06.19.2019
Петро Порошенко

Правда — як сонце, її долонею не прикриєш. Наша спільна відповідальність і обов’язок перед пам’яттю 298 жертв встановити та назвати імена усіх замовників та виконавців трагічного збиття літака МН17, як і притягнути їх до заслуженої відповідальності. Маємо зробити все, щоб не допустити торжество безкарності, як і повторення такого злочину в майбутньому. Оголошені сьогодні результати роботи Спільної слідчої групи з розслідування трагічного збиття літака МН17 ще на крок наближають нас до цієї мети. Названі перші підозрювані, як і відкриті перші кримінальні справи. Маємо ще один конкретний доказ безпосередньої злочинної участі російського агресора у цій трагедії. На додаток до попередніх звітів групи, які уже підтвердили, що літак було збито російською ракетою з російської системи «Бук», яка була доставлена з російської території і повернута на російську територію. Всі, хто обізнаний з військовою справою та російськими реаліями, прекрасно розуміють, що таке маневрування передової військової техніки не могло відбутися без відома чи наказу вищого керівництва РФ. Не треба тішити себе ілюзіями, Росія і надалі всіма неправдами буде вивертатися і блокувати цей процес, маючи патологічну нездатність визнати провину. Розуміючи це ще п’ять років тому, я не вагаючись зв’язався з Прем’єр-міністром Нідерландів Рютте і ми погодили передачу всіх повноважень Нідерландам для координування міжнародного розслідування. Ні секунди не сумнівався у правильності свого рішення. Вдячний професійній команді українських дипломатів за втілення досягнутих домовленостей, як і ефективну роботу задля встановлення істини і розвінчування російських міфів.  Російський тактичний розрахунок завжди орієнтується на короткотермінові дивіденди і безкарність. Саме на цьому ґрунтується віра Росії у своє право сили. Доведення істини в суді – справа довга, але покарання – невідворотнє. Ми із міжнародними партнерами з честю пройдемо цей шлях. Це стане першим міжнародним судовим процесом для притягнення Росії до відповідальності. Не маю жодного сумніву, що наступними стануть міжнародні трибунали над Росією за злочини, вчинені проти українського народу по Криму і Донбасу. Ми доведемо, що буква міжнародного права сильніша за кулю російського автомата.

7:31 AM
7:31 AM
06.20.2019
Петро Порошенко

Закохані пари мріють відвідати «Тунель кохання» у Клевані. Марино, палко кохаю тебе, як і 35 років тому ❤️   

4:53 AM

Вимагаю РНБО, щоб захистити Українську Церкву від Москви!  

9:38 AM
9:42 AM
06.25.2019
Петро Порошенко

Рішення Парламентської Асамблеї Ради Європи, яке запускає механізм повернення Російської делегації, сприймаю як потужний виклик Україні.  Це перший серйозний дипломатичний удар, який отримала Україна за останні п‘ять років. Раніше ми таких ударів не пропускали. Але тепер удар нанесено не тільки по Україні, а по фундаментальних європейських цінностях, коли між цінностями і ціною була вибрана ціна.   Найближчим часом я задію усі свої зовнішньополітичні зв‘язки, аби вірус всепрощення Росії за анексію Криму та окупацію Донбасу не розповсюдився далі.

2:22 AM
2:22 AM
06.26.2019
Петро Порошенко

Важливий день нашої спільної боротьби з російським агресором – День кримськотатарського прапору! Для всіх нас в Україні він став невід'ємним символом єдності та твердості духу кримськотатарського народу. Цей прапор – символ любові і вірності рідній землі. Попри всі виклики і поневіряння, незламний кримськотатарський народ завжди повертався на свою історичну землю.  І завдяки нашій єдності та солідарності настане той день, коли знов кримськотатарський прапор поруч з українським гордо майорітимуть у звільненому від агресора українському Криму.  Так і буде, бо Крим – це Україна! #КримЦеУкраїна #QirimUkrainadir

1:38 AM
1:38 AM

Як і обіцяв, не збираюсь мовчки спостерігати за російським реваншем на міжнародній арені! Мета зрозуміла - ерозія міжнародної солідарності з Україною.  Сьогодні всі здорові, патріотичні сили мають об’єднатися, аби не допустити згортання захисного щита навколо України.  Про захист України та подальшу протидію Росії говорив телефоном з другом України Прем`єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем. Також запланував розмови з іншими європейськими партнерами. Як лідер Європейської солідарності надсилаю листа на адресу керівництва Європейської народної партії та лідерів сестринських партій в політичній родині народників із закликом до зміцнення коаліції на захист міжнародного права та територіальної цілісності України в умовах триваючої російської агресії.  Тільки активна наступальна дипломатія та щирий патріотизм веде до перемоги! Захистимо наше європейське майбутнє!

4:52 AM
4:52 AM

Повернення Росії в ПАРЄ - поразка не лише України, але і всієї Європи та світу. Особисто хочу висловити велику влячність нашій делегації на чолі з Водимиром Ар'євим, за участю Ірини Геращенко, Марії Іонової, Олексія Гончаренка, Андрія Лопушанського та всіх, хто був у складі делегації за блискучу дипломатичну поведінку – вони билися, як могли. Але їх кинули без дипломатичного прикриття, як 9 роту. Дякую, що попри шалений тиск гідно представили Україную! Ми не можемо допустити реваншу Росії у зовнішній політиці і будемо застосовувати усі доступні нам важелі, щоб захистити Україну!

7:31 AM
7:31 AM
06.29.2019
Петро Порошенко

Рівно три роки тому загинув Василь Сліпак. Сьогодні ми з Мариною та батьками Василя - Надією Василівною та Ярославом Володимировичем - на Личаківському цвинтарі біля могили їх сина. Ми поминаємо не просто Героя України, символа нації, ми поминаємо українця, який продемонстрував, який сильний український народ.   Стоячи перед могилою Василя, ми обіцяємо, що зробимо все, щоб Україна була незалежною, європейською державою. Такою, про яку мріяв Василь, за майбутнє якої віддав життя. Низький уклін батькам Василя Сліпака, за те, що виховали великого сина свого народу, на прикладі якого виховуватимуться покоління українців.  Молимося за спокій його душі. Царство Небесне та світла пам’ять…

6:42 AM
6:42 AM

Важко передати неймовірну атмосферу, яка зараз панує у Львові – музика поєднала серця.  Leopolis Jazz Fest 2019 перетворив Львів на столицю джазу, зібравши близько 300 музикантів з 15 країн світу. Це без перебільшення одна з найбільниших музичних подій року.  Отримав величезне задоволення від чудового джазу та спілкування.

4:52 PM
4:53 PM
07.2.2019
Thursday
Петро Порошенко

Ухвалення Виборчого кодексу – це історичне рішення українського парламенту. Адже реформування виборчої системи – це одна із головних вимог Майдану і Революції Гідності. Я радий, що вона реалізувалася! Завдяки наполегливості голови Верховної Ради Андрія Парубія та консолідованості демократичних сил, у тому числі і моєї команди, цей кодекс був підтриманий. Переконаний, що Україна, яка зробила виборчий процес більш прозорим та відкритим, стала на крок ближче до цивілізованої Європи.  

5:59 AM
5:59 AM
7:05 AM

Сьогодні з командою «Європейської Солідарності» Андрієм Карповим (Полтавою), Михайлом Забродським, Віталієм Гайдукевичем, Олексієм Петровим, Олександром Погребиським, Ахтемом Чийгозом та Марією Іоновою будемо у Житомирі. Друзі, приходьте! Чекатимемо на вас.  

7:06 AM
Saturday
Петро Порошенко

Сьогодні представляю свою команду на Франківщині та Тернопільщині! Друзі, буду радий вас бачити!

3:43 AM

Дорогий Олеже! Щиро вітаю тебе з днем народження. Дякую за мужність і силу волі!  Ти маєш знати, що ми продовжуємо боротьбу за твою свободу і визволення. 17 липня у Страсбурзі я зустрічаюся з новообраними членами Європарламенту та іншими політичними лідерами, щоб обговорити питання звільнення усіх бранців Кремля з полону. А 18 липня Європарламент голосуватиме за резолюцію щодо українських політв’язнів путінського режиму.  Знай, що весь вільний світ підтримує тебе! Ми переможемо! #FreeSentsov

5:36 AM
5:36 AM
  • Share Петро Порошенко Community on Facebook
  • Share Петро Порошенко Community on Twitter
  • Share Петро Порошенко Community on Google+

What is Viber?

Viber is a free messaging and calling app that allows people to connect with friends and family, no matter who they are or where they are from.

Stay in touch

Send texts, photos, videos and more

Audio and video calls

Make HD-quality calls and switch to video easily

Stickers & GIFs

Communicate genuinely, playfully and expressively

Create Communities

Build and manage conversations with unlimited members

Instant voice & video

Record quick-sending voice and video messages

Chat Extensions

Find & share videos, music and more right in your chats

Delete seen messages

Take back what you didn't mean to send

Multi-platform

Sync history and transfer calls to Viber for Desktop

Don't have Viber yet? Download now

Get Viber on App storeGet Viber on Google play