Viber logo Download Rakuten Viber Button
Scan QR to view Школа_iнфо on Viber
09.29.2020
Violet
9:22 AM

Щоб створити спільноту на iOS, натисни на 📝 у правому верхньому кутку > "Нова спільнота" та дотримуйся інструкції 👆

9:22 AM
10.1.2020
Violet

Хай все найважливіше буде перед очима 👀 Для цього радимо контролювати інформацію у спільноті. Закрита спільнота означає, що тільки "Суперадміни" чи "Адміни" можуть публікувати, а інші мають можливість лише переглядати інформацію. Але іноді буває корисним відкрити спільноту, наприклад, щоб зібрати домашні завдання, як у відео 👇

9:07 AM
9:07 AM
10.4.2020
Violet

З Днем вчителя!🌹 👩🏼‍🏫👨‍🏫 Ми знаємо, що ваша робота часто потребує багато сил та віддачі. Саме тому, ми бажаємо вам отримувати від неї більше добра та позитиву. Хай буде більше ввічливих та слухняних дітей, приємних колег та розуміючих керівників. Хай у вас завжди буде джерело радості та натхнення! 💜

3:07 AM
10.7.2020
Violet

Після того, як спільнота створена та привілеї учасників налаштовані, можно отримувати відповіді на різні запитання чи зворотний зв'язок завдяки опитуванням ⤵️

9:34 AM
9:34 AM

💡Завдяки режиму вікторини можно створювати тести чи опитування, де учасники не будуть знати правильної відповіді заздалегідь 📝🤩 Щоб активувати вікторину, дотримуйся інструкцій щодо створення опитувань та увімкніть "Режим вікторини"

9:34 AM

Please upgrade your Viber version to see content. This is supported on Mobile App only.

9:34 AM
10.8.2020
Violet

Тепер можна легко налаштовувати нагадування у «Моїх нотатках» з останньою версією Viber для Android 📱📝 Більше непотрібно перемикатись між різними додатками – всі повідомлення та нагадування відтепер будуть в одному місці! Утримуй повідомлення у «Моїх нотатках» > Обирай «Встановити нагадування»

9:04 AM

Тепер можна легко налаштовувати нагадування у «Моїх нотатках» з останньою версією Viber для Android 📱📝 Більше не потрібно перемикатись між різними додатками – всі повідомлення та нагадування відтепер будуть в одному місці! Утримуй повідомлення у «Моїх нотатках» > Обирай «Встановити нагадування»

9:14 AM
9:14 AM
10.15.2020
Admin

Наша група змінює назву та розширюється: зустрічайте «Школу_інфо» 📚 Тепер ми будемо ділитися інформацією, корисною не тільки для вчителів, а й для учнів і їх батьків. Наші нові рубрики: ▪️ Освітні новини ▪️ Поради від вчителів ▪️ Поради для батьків ▪️ Опитування ▪️ Інфографіки Залишайтесь з нами та запрошуйте в групу друзів, колег та учнів!

11:06 AM
10.16.2020
Admin

Випускники українських шкіл з 2021 року обов'язково складатимуть Державну підсумкову атестацію з математики. Раніше можна було обирати між математикою та історією України. ⠀ Таким чином обов’язковими до проходження є чотири предмети: ▪️ українська мова/ українська мова та література ▪️ математика ▪️ на вибір: історія України або іноземна мова ▪️ на вибір: один з навчальних предметів ⠀ Крім цього, випускники 2021 року також зможуть складати ЗНО із 5 предметів. До цього часу максимальна кількість була 4.

4:29 AM
10.19.2020
Admin

Ці поради допоможуть заохотити дітей читати більше: ▪️ Навчайте дитину за своїм прикладом – читайте частіше ▪️ Дайте дитині книги, які будуть їй цікаві ▪️ Створіть куточок для читання ▪️ Обов’язково обговорюйте прочитане ▪️ Уникайте примусу ▪️ Слухайте аудіокниги: в авто чи поїзді або ж під час прогулянки ▪️ По черзі читайте один одному – це гарна практика спільного проведення часу

2:21 AM
10.21.2020
Admin

❗️Вступна кампанія 2021 пройде у липні, а абітурієнти зможуть подавати заяви на вступ в електронному вигляді. ❗️Для реєстрації електронного кабінету необхідно буде мати хоча б один сертифікат ЗНО і документ про повну загальну середню освіту. ❗️Кількість заяв на навчання за контрактом обмежена: можна подати не більш ніж 30 заяв. ❗️Для вступників на магістратуру обов’язковим буде єдиний вступний іспит з іноземної мови. ❗️До 31 грудня 2020 року всі заклади вищої освіти мають затвердити й оприлюднити свої правила прийому.

7:52 AM
10.22.2020
Admin

«Школа_інфо» – освітня спільнота про навчання під час пандемії для батьків, учителів та учнів, створена Інститутом когнітивного моделювання. Тут ви зможете дізнатися актуальні освітні новини, знайти поради для батьків та прочитати про спростування міфів в освіті. Для зручності за кожною з рубрик закріплено окремий колір: 📘 блакитні картинки супроводжуватимуть пости про важливі нововведення; 📙 помаранчеві – поради від учителів; 📗 зелені – рекомендації для батьків; 📕 червоні – спростування фейкових новин.

8:33 AM
10.23.2020
Admin

(paperclip) «Школа_інфо» – освітня спільнота про навчання під час пандемії для батьків, учителів та учнів, створена Інститутом когнітивного моделювання. Тут ви зможете дізнатися актуальні освітні новини, знайти поради для батьків та прочитати про спростування міфів в освіті. Для зручності за кожною з рубрик закріплено окремий колір: 📘 блакитні картинки супроводжуватимуть пости про важливі нововведення; 📙 помаранчеві – поради від учителів; 📗 зелені – рекомендації для батьків; 📕 червоні – спростування фейкових новин.

2:26 AM
10.24.2020
Admin

1-4 класи

5:39 AM

5-8 класи

5:39 AM

9-11 класи

5:39 AM

Виш

5:39 AM

У якому класі наразі навчаєтесь ви/ ваша дитина?

5:39 AM
10.26.2020
Admin

За рекомендацією кабміну шкільні канікули триватимуть до 30 жовтня. Проте, в залежності від епідемічної ситуації, деякі учні можуть й далі залишитися вдома та продовжити отримувати знання віддалено. Тож створити умови для більш ефективного дистанційного навчання можна вже сьогодні: 📚 Організуйте робоче місце Дитина має навчатися у зручному місці, де є все необхідне для роботи. Дуже важливо, щоб ніхто не заважав навчальному процесу. 📚 Складіть режим дня Звичні ритуали та графік допоможуть дитині легше адаптуватися до дистанційного навчання. Тож лягати спати, прокидатись, снідати тощо треба щодня приблизно в один і той же час. 📚 Робіть заплановані перерви Ще одна крайність карантину – навчання non stop, яке на жаль, не дуже ефективно. Краще робити невеличкі перерви кожні 45 хвилин.

3:21 AM

За рекомендацією Кабмiну шкільні канікули триватимуть до 30 жовтня. Проте, в залежності від епідемічної ситуації, деякі учні можуть й далі залишитися вдома та продовжити отримувати знання віддалено. Тож створити умови для більш ефективного дистанційного навчання можна вже сьогодні: 📚 Організуйте робоче місце Дитина має навчатися у зручному місці, де є все необхідне для роботи. Дуже важливо, щоб ніхто не заважав навчальному процесу. 📚 Складіть режим дня Звичні ритуали та графік допоможуть дитині легше адаптуватися до дистанційного навчання. Тож лягати спати, прокидатись, снідати тощо треба щодня приблизно в один і той же час. 📚 Робіть заплановані перерви Ще одна крайність карантину – навчання non stop, яке на жаль, не дуже ефективно. Краще робити невеличкі перерви кожні 45 хвилин.

3:23 AM
10.28.2020
Admin

Back to school або дистанційне навчання? У 2020-2021 навчальному році формат отримання знань залежить від рівня епідемічної небезпеки в регіоні або адміністративно-територіальній одиниці. Так, у «зелених» зонах епідемічної небезпеки можна відвідувати заклади освіти без обмежень. *Проте, якщо на самоізоляції через контакт з хворим на COVID-19 перебуває більш ніж 50% учнів та персоналу закладу, відвідувати заклади загальної середньої освіти заборонено. Ця норма автоматично застосовується для «жовтих» та «помаранчевих» зон. У «червоній» зоні відвідувати заклади освіти заборонено. Структуру та форму дистанційного навчання визначає педагогічна рада школи, враховуючи освітню програму, навчальний план та особливості закладу і регіону.

5:04 AM
10.30.2020
Admin

Цiлком позитивне

4:32 AM

Скорiше позитивне

4:32 AM

Нейтральне

4:32 AM

Переважно негативне

4:32 AM

Цiлком негативне

4:32 AM

Яке ваше ставлення до дистанційного навчання?

4:32 AM
11.2.2020
Admin

Онлайн-навчання вважають менш ефективним форматом, ніж навчання у школі. Проте для учнів 9-11 класів «дистанційка» може стати справжнім бустером знань. Зробити навчання ефективнішим допоможуть ці поради: ✏️ Окрім виконання домашніх завдань, запропонуйте дитині переглянути тематичні вебінари або онлайн-курси. Не соромтесь звернутися за рекомендацією до вчителя ✏️ Створіть чат або групу, в яких ваша дитина і її однокласники зможуть ділитись посиланнями на цікаві ресурси та враженнями від роботи з ними. Чати можуть бути поділені за інтересами: математика, хімія, історія. ✏️ Можливість впливати на деякі аспекти навчання підвищує внутрішню мотивацію учнів. Можна запропонувати вчителю дати дітям вибір у тому, які завдання виконувати (наприклад, 3 з 5 запропонованих), у якому порядку, за яким розкладом (у межах навчального тижня).

2:23 AM
11.4.2020
Admin

Стресувати зараз через невизначеність, фінансові труднощі й закриті освітні заклади – нормально. Але і цей кризовий період можна використати з користю: наприклад, щоб налагодити тісніший контакт з дітьми. Хороші сімейні стосунки нададуть відчуття безпеки та впевненості, й допоможуть простіше адаптуватися до нових правил гри. ⠀ 🙋‍♀️ Ідеї для дитини: - Перетворіть приготування їжі або прибирання на гру та займайтесь хатніми справами разом - Веселіться: співайте, танцюйте, малюйте або разом будуйте будиночок з подушок - Допомагайте з домашнім завданням та наводьте приклади з реального життя ⠀ 🧍‍♂️ Ідеї для підлітка: - Проявіть інтерес до захоплень дитини: музика, спорт, комп’ютерні ігри, друзі - Виходьте на прогулянки. За можливістю влаштуйте невелику безпечну подорож - Мотивуйте дитину на заняття фізичними вправами

3:38 AM
11.5.2020
Admin

Міністерство охорони здоров'я пропонує уряду дозволити функціонування дитячих садків та початкових шкіл у червоній зоні. Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу 5 листопада: «Пропоную розглянути можливість і дозволити працювати на території з червоним рівнем епідеміологічної небезпеки дитячим садочкам та школам з 1 по 4 клас». Водночас учнів 5-11 класів у МОЗ рекомендують відправляти на дистанційну освіту.

7:20 AM
11.6.2020
Admin

Так

3:19 AM

Нi

3:19 AM

Чи підтримуєте ви ініціативу МОЗ про те, щоб дозволити функціонування дитячих садків та початкових шкіл у червоній зоні?

3:19 AM
11.9.2020
Admin

Дистанційне навчання – наша нова реальність, проте у багатьох залишаються питання щодо її організації. На що ж варто звертати увагу? У МОН підкреслили такі пункти: ▪️ Карантин не потребує переведення учнів на дистанційне навчання, але можливе так зване змішане навчання: денна форма здобуття освіти з використанням технологій дистанційного навчання. Якщо батьки бажають, щоб їх дитина навчалася дистанційно протягом усього навчального року, вони мають звернутися до закладу освіти, який надає послуги виключно онлайн; ▪️ Освітній план або кількість навчальних годин не скорочується. Проте дистанційне навчання не має шкодити здоров’ю учнів та вчителів; ▪️ Проводити усі уроки синхронно – тобто онлайн, з використанням відеоінструментів – не потрібно; ▪️ Оцінювання результатів навчання учнів проводиться дистанційно. Переглянути весь лист-роз’яснення щодо нового Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти можна тут: cutt.ly/6gPyLFw

3:51 AM
11.11.2020
Admin

Як вважаєте, що гуглили у 2020-му найчастіше? «Симптоми коронавірусу», «допомога з безробіття», «карантин» – так, усі ці запити входять у топ, але їх обігнав інтерес до дистанційного навчання. Такими висновками поділилась аналітична платформа VoxUkraine, проаналізувавши пошукові запити у Google. Зазначається, що вересневі опитування свідчать про негативне ставлення суспільства до досвіду дистанційного навчання. Думка громади та експертів, а також відсутність належної освіти, змушують владу наразі залишати цей захід як надзвичайний.

7:30 AM
11.12.2020
Admin

В Україні ввели загальний карантин з «локдауном вихідного дня» й тепер на території країни по буднях діятимуть обмеження «помаранчевої» зони карантину. Тож, відвідування дитячих садків, шкіл та закладів позашкільної освіти забороняється, якщо на самоізоляції перебуває понад 50% учнів та персоналу. Водночас заборона на відвідування закладів освіти групами не більше 20 осіб НЕ СТОСУЄТЬСЯ дитячих садків, шкіл та закладів позашкільної освіти.

8:23 AM
11.13.2020
Admin

На перший погляд здається, що дистанційне навчання та навчання онлайн – синоніми. Однак більшість експертів розрізняють ці поняття ⬇️ Онлайн-навчання – це уроки в режимі реального часу з діалоговим спілкуванням. Домашні завдання теж виконуються синхронно: виконав – отримав зворотний зв'язок. Онлайн-навчання може відбуватися й в школі: наприклад, якщо діти використовують певну інтернет-платформу. Дистанційне навчання частіше проходить в асинхронному режимі. Зазвичай це низка попередньо записаних лекцій, які можна слухати у зручний час. Завдання виконуються в рамках певного дедлайну. Цій спосіб дає більше свободи, але вимагає більшої самоорганізації.

3:43 AM
11.16.2020
Admin

7:18 AM

Підготували для вас приємний бонус – стікерпак «Шкільний чат» 😏 який допоможе спростити спілкування у шкільних чатах. Зокрема, перепросити за запізнення та делікатно повідомити про збір коштів. Щоб безкоштовно завантажити стікерпак, просто натисніть на стікер зверху ⬆️

7:18 AM
11.17.2020
Admin

Як лікувати дитину від коронавірусної хвороби? Лікар-анестезіолог, професор Сергій Дубров розповів, у якому разі необхідно лікувати дитину від коронавірусу. Відповідь — у нашому відео. ❓Популярні питання про COVID-19

2:39 AM

З Днем студента 🎓💼 Привітай студентів за гарні результати, змогу веселитись незважаючи ні на що, або побажай більше халяви 😉 разом з Viber Wishes ботом! ✨ viber://pa?chatURI=monthoflove&context=communities

6:07 AM
11.18.2020
Admin

Говорити з дітьми про коронавірус – складно, але й грати в мовчанку поганий варіант. Саме ваша чесність і відкритість допоможе донести важливу інформацію правильно, та забезпечить найкращий захист. Основні правила розмови про COVID-19 з дітьми: ➡️ Дозвольте дитині говорити відверто та ставте відкриті питання, які допоможуть їй висловитися. Якщо дитина налякана, підтримайте її та скажіть, що ви поруч та завжди готові вислухати її. Відповідайте на питання чесно, проте враховуйте рік дитини ➡️ Змиріться з тим, що не знати всіх відповідей – нормально. І зізнатися в цьому теж. Сприйміть незнання як слушну нагоду дізнатися нове разом із дитиною, але довіряйте лише перевіреним джерелам інформації ➡️ Завершіть розмову на позитивній ноті та переконайтеся, що дитина почувається нормально. Після діалогу можна зробити разом щось веселе та цікаве

3:36 AM
Friday
Admin

❗️Нововедедення для учасників пробного ЗНО❗️ Учні, які здаватимуть ЗНО-2021 тепер зможуть скласти «наживо» лише одне пробне тестування. Це є нововведенням, адже раніше учасники іспиту складали очно два тестування. Проте не варто засмучуватись: всі інші тести можна пройти вдома. Після пробного очного іспиту, в е-кабінеті зареєстрованого учня з'являться лінки на тестові зошити й бланки відповідей з усіх навчальних предметів. Таким чином, у пункті тестування учасник «відчує» процедуру, а вдома перевірить, наскільки добре опанував програму з інших предметів. Нагадаємо, що реєстрація на пробне ЗНО розпочнеться 5 січня 2020 року й триватиме до 19 січня.

3:45 AM
Monday
Admin

❗️Платформи для дистанційного навчання❗️ ◾️Google Classroom Безкоштовна платформа для організації роботи з групами. Google Classroom має всі інструменти для створення, зберігання та обміну інформацією. Є офлайн-доступ до інформації. Користуватися сервісом можна з комп'ютера та смартфона. ◾️Zoom До віртуального уроку на цій платформі може одночасно приєднатися 100 слухачів. Час зустрічі обмежений 40 хвилинами. Наявна віртуальна дошка, на якій учитель і учень можуть робити записи. Платформа доступна на Windows, macOS, Linux, Android та iOS. ◾️Microsoft Teams Програма для командної роботи, яка дає можливість управляти задачами, обмінюватися контентом та спілкуватися. Навчання в Teams зосереджене у віртуальних кімнатах. Учні можуть працювати в онлайн-зошитах, а вчитель – перевіряти й оцінювати роботи, використовуючи онлайн-журнал.

5:06 AM
Today
Admin

Уроки в Zoom, комунікація з вчителем в чаті й домашні завдання – це основа онлайн-навчання. Але знань ніколи не буває забагато і ці 5 безкоштовних ресурсів допоможуть урізноманітнити освітній процес 😉

4:45 AM
  • Share Школа_iнфо Community on Facebook
  • Share Школа_iнфо Community on Twitter
  • Share Школа_iнфо Community on Google+

What is Viber?

Viber is a free messaging and calling app that allows people to connect with friends and family, no matter who they are or where they are from.

Stay in touch

Send texts, photos, videos and more

Audio and video calls

Make HD-quality calls and switch to video easily

Stickers & GIFs

Communicate genuinely, playfully and expressively

Create Communities

Build and manage conversations with unlimited members

Instant voice & video

Record quick-sending voice and video messages

Chat Extensions

Find & share videos, music and more right in your chats

Delete seen messages

Take back what you didn't mean to send

Multi-platform

Sync history and transfer calls to Viber for Desktop

Don't have Viber yet? Download now

Get Viber on App storeGet Viber on Google play