Viber logo Download Rakuten Viber Button
Scan QR to view Alfa Bank on Viber
04.20.2018
Альфа-Банк Україна

(paperclip) Хей, друже! Раді вітати тебе у спільноті Альфа-Банк Україна! Долучайся", якщо хочеш бути у курсі усіх останніх новин, акцій та оновлень!

9:02 AM

Хей, друже! Раді вітати тебе у спільноті Альфа-Банк Україна! Долучайся, якщо хочеш бути у курсі усіх останніх новин, акцій та оновлень!

9:09 AM

(paperclip) Хей, друже! Раді вітати тебе у спільноті Альфа-Банк Україна! Долучайся, якщо хочеш бути у курсі усіх останніх новин, акцій та оновлень!

9:09 AM
9:38 AM
04.23.2018
Альфа-Банк Україна
7:54 AM

Шок! Сенсація! Зустрічайте оновлення додатку Alfa Mobile, на яке ми всі так довго чекали (smiley)! Відтепер погасити кредити стало ще простіше, адже ми додали можливість погашення за допомогою картки іншого банку. Так-так, будь-якої картки будь-якого банку! Кредит можна не тільки отримати он-лайн, а й погасити - максимально зручно. Тож заходь у додаток та готуйся до наступних свят (muscle)!

7:55 AM
04.25.2018
Альфа-Банк Україна
7:10 AM

Зірки #FinAwards2018 ⭐ На церемонії нагородження кращих банків і кращих банківських продуктів України під час UNIT Fintech Forum & FinAwards 2018 одразу дві картки Альфа-Банку Україна здобули перемогу: 💎«Краща кредитна карта Mass» – «Максимум» 💎«Краща дебетова карта VIP» – Platinum Black Засновники премії FinAwards 2018, провідні фінансові сайти країни Минфин та Finance.ua, спільно з експертами галузі визначили кращих у 14 номінаціях. При виборі враховували процес оформлення карт, вартість їх випуску та обслуговування, дизайн, технологічність та інші критерії. Перемогли ті, хто зміг знайти оптимальне поєднання👏 Тож якщо шукаєте рекомендації – маєте їх!😉

7:10 AM
04.27.2018
Альфа-Банк Україна
7:26 AM

Авто в лізинг? Потрапив у траппінг? А потім звинуватили у фішингу? Повидумують ото слів, а нормальній людині потім голову ламай – тебе зараз образити хотіли, чи просто привіталися. Ми вирішили розпочати рубрику “фінансовий словник людською мовою”, де будемо просто та зрозуміло пояснювати економічні та комерційні терміни. Сьогодні розкажемо про фішинг. Це вид шахрайства, до якого вдаються з метою отримання від власника платіжної картки інформації про її реквізити, використовуючи для цього підроблені сайти. Таким чином зловмисники намагаються дізнатися номер картки, дату випуску/термін дії, код CVV. Тож якщо тобі надійшов e-mail з проханням зазначити десь персональні дані – ̶м̶о̶ж̶е̶ш̶ ̶в̶і̶д̶п̶о̶в̶і̶с̶т̶и̶ ̶ї̶м̶,̶ ̶в̶и̶к̶о̶р̶и̶с̶т̶о̶в̶у̶ю̶ч̶и̶ ̶о̶б̶с̶ц̶е̶н̶н̶у̶ ̶л̶е̶к̶с̶и̶к̶у̶ проігноруй та видали це повідомлення.

7:26 AM
05.2.2018
Альфа-Банк Україна
5:12 AM
05.3.2018
Альфа-Банк Україна
5:55 AM

Траппінг, або «ліванська петля», - вид шахрайства з використанням банкоматів. У картрідер вставляють шматок фотоплівки, надрізаний так, щоб картка, потрапляючи в проріз, не поверталася власнику, а потрапляла у конверт, який згодом витягується шахраєм 😲. 😎Коли карта потрапляє в пастку, зловмисник виявляється поруч і «радить» ввести ПІН-код повторно, пояснюючи, що з ним напередодні сталася подібна ситуація і це допомогло повернути карту. Після «неуспішних» вводів ПІН-коду пластик, звісно, не повертається, і шахрай радить звернутися в банк. Коли потерпілий йде, злочинець залишається не тільки з карткою, а й з інформацією про її ПІН-код. Як уникнути такої ситуації? ❗Ніколи і ні в якому разі не передавайте інформацію про ПІН-код третім особам.

5:55 AM
05.4.2018
Альфа-Банк Україна
8:56 AM

На вулиці дощ чи нестерпна спека (а шо, з нашою погодою все можливо) або просто здолала прокрастинація, а картка потрібна тут і зараз? (wink) Розуміємо! Тому доставка кредитних карт мобільним банкіром без жодних доплат до ваших послуг! Оформлюйте документи та отримуйте карту у комфортному для вас місці. Зручно, згодні?(smiley) Замовити картку ви можете на сайті 24/7(smiley)

8:57 AM
05.7.2018
Альфа-Банк Україна
7:32 AM
05.8.2018
Альфа-Банк Україна
6:29 AM

(trophy) We got it! Тепер Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк - акредитований роботодавець АССА за напрямом «Професійний розвиток». Пишаємося, адже акредитація АССА - це офіційне визнанням нашої відповідності високим стандартам у сфері освіти та підтримки співробітників фінансових підрозділів у професійному розвитку! Ми знаємо, що «кадри вирішують все», тому різнобічне навчання та розвиток професійних компетенцій наших співробітників є основним пріоритетом: наші програми навчання персоналу відповідають вимогам світових стандартів. А тепер, після отримання акредитації, наші співробітники отримають від АССА додаткові можливості навчання: безкоштовні навчальні ресурси та можливість участі в заходах АССА з актуальних фінансових питань. Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) - це: - міжнародна професійна бухгалтерська організація, яка надає кваліфікації для працівників у сфері бухгалтерії, аудиту та фінансів; - має 188 000 членів; - а ще 480 000 студентів; - об’єднує професіоналів 178 країн світу; - має 92 регіональних офіси.

6:30 AM
05.11.2018
Альфа-Банк Україна
9:31 AM

П'ятниця той самий неперевершений день тижня, коли думати про щось погане зовсім не хочеться. Але на вихідних, вангуємо, ти часто знімаєш гроші з банкомату, а отже повинен знати шо таке cкіммінг. 🤨 Cкіммінг - несанкціонована установка пристроїв на банкомат з метою отримання даних з магнітної смуги платіжної картки 💳 (встановлюється зчитувач на картрідер) та ПІН-коду до неї (за допомогою відеокамери або накладної клавіатури). Щоб уберегтися від шахраїв, віддавайте перевагу банкоматам, які знаходяться на території, що охороняється. Також звертайте увагу на зовнішній вигляд картридера і клавіатури, спробуйте підколупнути їх пальцем 👉. Як правило, пристрої шахраїв легко зсуваються з місця. Для зняття готівки краще використовувати карту з чіпом, дані з чіпа набагато складніше підробити, і шахраї не витрачають на це час.

9:32 AM
05.14.2018
Альфа-Банк Україна
7:31 AM

З чим в тебе ассоціюється слово “Carbon”? У нас - з нереальною економією (wink) Що отримує власник дебетової картки “Carbon”: (paperclip) 3% кеш-бека на будь-якому АЗК в Україні та за кордоном; (paperclip) 1% кеш-бека на покупки в METRO Cash & Carry Ukraine; (paperclip) послугу «Автоконсьєрж» 24/7, що забезпечує допомогу в дорозі у разі непередбаченої ситуації; (paperclip) безкоштовне зняття готівки в банкоматах по всьому світу до 30 000 грн на місяць; (paperclip) безкоштовні SMS-банкінг та інтернет-банкінг; (paperclip) до 10% доходу на залишок власних коштів на карті за умовами послуги «Дохідний сейф». Ну це ж повний... Carbon!

7:32 AM
05.15.2018
Альфа-Банк Україна
7:09 AM
05.18.2018
Альфа-Банк Україна

Alfa Digital

Не словом, а ділом: ми відкрили онлайн-платформу Alfa Digital для пошуку інновацій та трансформаційних рішень у банківській сфері! (heart) Разом з нашим партнером, платформою відкритих інновацій RE:ACTOR, шукаємо ідеї для створення банку майбутнього! Цифровий банкінг, data science та big data, інфраструктурні проекти, продукти та сервіси, безпека та ризики, іnsurtech... Команди не обмежені лише цими напрямами, адже ми готові розглянути будь-які ідеї – суперечливі, неймовірні, божевільні, – якщо вони реалізовані просто та естетично. Як взяти участь у проекті #AlfaDigital? (rocket) завітати на http://alfabank.digital та обрати один чи декілька челенджів; (rocket) сформулювати свої ідеї у форматі відеопітчу; (rocket) надіслати на розгляд Інноваційної ради. Якщо ідея набере 50% та більше голосів, її авторів буде запрошено до участі в Idea Day – заході, на якому команди особисто презентують свою ідею керівництву банку та отримують можливість укласти контракт на впровадження свого проекту. Перший Idea Day планується провести вже у червні 2018 року.

3:41 AM
05.22.2018
Альфа-Банк Україна
9:04 AM

Як сильно ми боїмося кредитів і як мало про них знаємо. Ось наприклад, чи чули ви, що таке Grace period (грейс період)? Це — пільговий період кредитування, безвідсотковий період кредитування, безкоштовний період кредитування) - проміжок часу, протягом якого власник кредитної карти може користуватися позиковими засобами безкоштовно або за зниженою процентною ставкою, за умови повного погашення заборгованності до закінчення терміну дії пільгового періоду. Наприклад, ви берете кредит у розмірі 2000 гривень 1 квітня. При оформлені картки ваш грейс період становить 55 днів. Це означає, що при повернені грошей до 24 травня включно процент по цьому кредиту буде нульовим або зменшеним від банку. Так, це не боляче (wink)

9:05 AM
05.24.2018
Альфа-Банк Україна
7:36 AM

Як то кажуть, time is money. Тому якщо ти цінуєш кожну хвилину свого вільного часу (або ж просто дууууже ліньки) – замовляй будь-яку картку банку online з безкоштовною доставкою кур’єром. 1. Заповни анкету через сайт/додаток My Alfa Bank/колл-центр; 2. Отримай повідомлення, коли кур’єр здійсніть доставку картки. 3. Отримай картку, побажай кур’єру гарного дня та активуй її (ні, не побажанням гарного дня, а у додатку). 4. Готово! Користуйся (smiley)

7:36 AM
05.25.2018
Альфа-Банк Україна
8:09 AM

Стоїш ти такий у черзі, нікого не чіпаєш, і тут: “Оплачувати пєй пасом будете?” І начебто нічого не трапилось, але це вони до кого? Не хвилюйся, ніхто тебе не образив і книгу скарб прохати не треба. Tехнологія «PayPass» - це безконтактна технологія, за допомогою якої можна здійснювати покупки в один дотик. Всередину пластикової карти вбудований спеціальний мікрочіп з антеною, який дозволяє здійснювати покупки, просто прикладаючи карту до терміналу. Термінал зчитує інформацію і переводити гроші з рахунку. Якусь мить - і каса вже вибиває чек. Зручно, погодьтесь (wink)?

8:09 AM
05.29.2018
Альфа-Банк Україна
11:21 AM

Робочий тиждень прийнято розпочинати з новин. Та якщо тиждень починається аж у вівторок, то новин буде багато (wink). Розпочне дайджест крутий апдейт для жителів Дніпровського району Києва. В My Alfa-Bank додана можливість оплачувати комунальні послуги ЖК "Comfort Town"! Тепер, у разі передплати клієнта в My Alfa-Bank, щомісяця будуть виставлятися рахунки за: 1. Експлуатаційні витрати 2. Домофон 3. Охорону 4. Місце для паркування Розбавимо трошки цукор ложкою дьогтю (depressed). Не лякайтесь ті, хто з 25 травня не зміг скористатися сервісом Web Money. У зв'язку з введеними санкціями РНБО даний сервіс відтепер недоступний в Alfa-Mobile і My Alfa-Bank. Ну а для усіх, хто не дуже любить надлишок смс-повідомлень раді повідомити, що тепер при користуванні Alfa-Mobile ви отримуватимете лише PUSH-повідомлення, без дублювання в СМС/Viber повідомлення. Користувачам пристроїв Meizu і Xiaomi, щоб лишатися у курсі, хочемо порадити відключати режим енергозбереження — він блокує повідомлення подібного роду.

11:22 AM
05.30.2018
Альфа-Банк Україна
10:59 AM

Ти приходиш у відділення Альфа-Банку. Тебе з посмішкою зустрічає людина з планшетом. Допомагає швидко та online провести оплату/переказати кошти/ваш варіант. Це не посланець небес – це наш Digital-менеджер!(happy) Наймолодші та наймобільніші, digital-менеджери – це справжні євангелісти онлайну, це – хрестоносці оптимізації часових витрат завдяки використанню інтернет-банкінгу! (muscle) Наприкінці, це люди, які завжди готові допомогти встановити мобільний додаток, зареєструватися в інтернет-банкінгу, здійснити там активацію картки/установку PIN, докладно розповісти про усі «плюшки» та топові функції додатку. (phone) Досі ходиш у відділення, щоб здійснити необхідні оплати? Тобі терміново потрібно познайомитись з ними! І спитати, як правильно користуватись Alfa-Mobile чи My Alfa-Bank. І буде усім нам щастя (V)

11:00 AM
06.1.2018
Альфа-Банк Україна
8:38 AM

Щоб не опинитись у неприємній ситуацій, досить знати кілька речей, що безсумнівно стануть у нагоді. Ось, наприклад, чи знали ви, що таке овердрафт? "Овердрафт (overdraft)" перекладається як «короткостроковий кредит». Банк, у якому ви тримаєте карту, встановлює вам ліміт цього кредиту. Це дозволяє здійснювати розрахунки, навіть, коли у клієнта на поточному рахунку недостатньо коштів. Банк списує кошти з рахунку клієнта в повному обсязі, тобто автоматично надаючи клієнту кредит на суму, що перевищує залишок коштів. Овердрафт відрізняється від звичайного кредиту тим, що на погашення заборгованості спрямовуються всі кошти, що надходять на рахунок клієнта. Тому ми дуже рекомендуємо перепитувати у банка, який саме кредит вам було нараховано.

8:39 AM
06.6.2018
5:04 AM
06.12.2018
Альфа-Банк Україна

В супер-секретній лабораторії ми винайшли СУПЕРПЛАСТИК, щоб зробити ваше життя супер насиченим! Дивіться самі: (money) кешбеки до 25% ($) розстрочка під 0,01% до 12 місяців (surprised) кредитний ліміт до 200 000 грн (heart) до 55 днів пільгового періоду Лови МАКСИМАЛЬНУ вигоду з кредитною карткою “Максимум”! Замовляй вже сьогодні goo.gl/Qh4Hkv

11:44 AM
12:00 PM
06.13.2018
Альфа-Банк Україна
9:44 AM

Platinum Black Plus – новий преміум-пакет послуг від Альфа-Банку Україна - Aльфа-Банк

"Тааак, одна картка собі, друга - дружині, і третя, валютна - з собою у відрядження. От зараз як приїду у Бориспіль і з бізнес-залу одразу ж на літак. Хвала богам за сервіс Fast Line та ідеальні дебетні картки!”. Це не щасливий сон, це реальність з карткою Platinum Black Plus! Пакет послуг Platinum Black Plus - це не тільки можливість безкоштовно відкрити дві додаткові картки у гривні, чи валюті, але й: - чекати на свій літак у бізнес-залах аеропорту Бориспіль; - користуватися сервісом Fast Line на виліт (вже) та приліт (з 1.07); - вирішувати будь-які питання у мандрівках за допомогою конс’єрж-сервісу 24/7; - безкоштовно знімати готівку зі збільшеним лімітом у будь-якій точці планети; - обслуговуватися у персонального менеджера у вибраному відділенні; - мати захист коштів на карті від фінансових ризиків, збільшену ставку прибутковості у рамках “Дохідного сейфу” та доступ до контакт-центру за виділеною лінією. Хух, наче все згадали! Читай детальніше тут https://alfabank.ua/about/press/platinum-black-plus-novij-premium-paket-poslug-vid-alfa-bank-2625

9:45 AM
06.27.2018
Альфа-Банк
7:23 AM

Відпустка вже перестала бути лише літньою опцією, та все ж влітку особливо сильно хочеться кинути усі справи і піти в захід сонця. (sun) Бажано, щоб захід сонця ще відбувався десь на узбережжі Середземного моря, але то опціонально. (yummi) Зрештою, білий пісок дачного озера теж непоганий варіант, а якщо порахувати - то взагалі - просто І-ДЕ-АЛЬ-НИЙ! (smiley)

7:25 AM
07.11.2018
9:44 AM
07.27.2018
Альфа-Банк

«Привіт, я Максим, і я хочу повертати гроші за покупки!» «Привіт, Максиме! Раді бачити тебе у нашому Cash’U Club. Тут ти можеш робити це скільки завгодно!» ⠀ Друзі, будьте як Максим, та повертайте гроші за покупки «льогкім двіженієм рукі» (prayer_hands) ⠀ ⠀ Трохи цифр цим чудовим п‘ятничним вечором, адже вони часом куди красномовніші за будь-які слова (smiley)

10:36 AM
10:37 AM
  • Share Alfa Bank Community on Facebook
  • Share Alfa Bank Community on Twitter
  • Share Alfa Bank Community on Google+

What is Viber?

Viber is a free messaging and calling app that allows people to connect with friends and family, no matter who they are or where they are from.

Stay in touch

Send texts, photos, videos and more

Audio and video calls

Make HD-quality calls and switch to video easily

Stickers & GIFs

Communicate genuinely, playfully and expressively

Create Communities

Build and manage conversations with unlimited members

Instant voice & video

Record quick-sending voice and video messages

Chat Extensions

Find & share videos, music and more right in your chats

Delete seen messages

Take back what you didn't mean to send

Multi-platform

Sync history and transfer calls to Viber for Desktop

Don't have Viber yet? Download now

Get Viber on App storeGet Viber on Google play